KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13521312
nr 1352 1312
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 77/80, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:25:33
200 kr
250 kr
300 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander
Pär Gunnar Thelander
nr 1352 1312
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 5 oktober 2020 |
Pär Gunnar Thelander